2014-03-18

Dalios Smagurauskaitės nuotraukų paroda

 

Nalšios muziejuje Dalios Smagurauskaitės nuotraukų paroda „Italijos vaizdai“.

Dalia Smagurauskaitė


Gimiau 1984-ųjų pavasarį Švenčionėliuose. Čia praleidau vaikystę, baigiau tuomet dar Švenčionėlių gimnaziją. Vėliau studijavau Kultūros istoriją ir antropologiją Vilniaus Universitete ir Dailės istoriją, teoriją ir kritiką Vilniaus Dailės Akademijoje. Ketverius metus dirbau Lietuvos pilių ir dvarų asociacijoje.

2010-aisiais pagal Europos savanorių tarnybos programą metams išvykau į Florenciją, man – vieną gražiausių pasaulio miestų, meno istorijos muziejų po atviru dangumi. Čia gyvenu iki šiol, įkūriau pirmąjį internetinį puslapį apie Toskaną lietuvių kalba (www.unseentuscany.com), bendradarbiauju su Žurnalų leidybos grupe, kuri publikuoja mano straipsnius iš kelionių žurnale JI ir portale JI24.lt.

Keliaujant gimė aistra fotografijai,  kilo noras įamžinti ne tik žymiausius ir lankomiausius šalių objektus, bet ir neatrastus  kampelius. Taip gimė ir mano pirmoji asmeninė paroda, ir jos pavadinimas „Matyta ir nematyta Italija“: Italija – tai ne tik milijonų turistų lankoma Florencija, Piza ar Venecija, bet ir apleisti vienuolynai, banguojančios Toskanos kalvos, žydra Sardinijos jūra ar mafijozus primenantys Sicilijos žvejai.


0 Komentarai (-ų):

Rašyti komentarą

Užsisakykite Rašyti komentarus [Atom]

Nuorodos į šį pranešimą:

Sukurti nuorodą

<< Pradinis puslapis